Beste klant,

Het is weer zover…het vervelende virus steekt weer de kop op.  Inmiddels zijn er al verschillende versoepelingen teruggedraaid door de overheid.  Ook ons kantoor kan niet achterblijven en zal vanaf woensdag 29 juli 2020 zijn activiteiten digitaal verderzetten.  Ons team gaat achter de schermen ervoor zorgen dat de dienstverlening hier niet onder lijdt. Wij zijn hier allemaal voor opgeleid.

Tracht zoveel mogelijk digitaal aan te leveren, weet u niet hoe dit moet…wij hebben een beknopte handleiding ter beschikking.  U mag dit ten allen tijde even opvragen.  Door onze jarenlange expertise op digitaal vlak, verandert er eigenlijk voor ons team weinig.  Samen kunnen wij dit in goede banen leiden.

Voor dringende vragen, opmerkingen en bepaalde informatie kan u ons steeds mailen via info@burco.be   Uiteraard kan u nog steeds afspraken maken, deze zullen dan via Microsoft Teams of Skype verlopen.

Wij hopen dat u en uw dierbaren gezond blijven, stay safe!